Konkursy przedmiotowe
KONKURSY
PRZEDMIOTOWE
Konkurs |
Etap rejonowy |
Etap wojewódzki |
Język polski |
Chromy Anna - 3A Pająk Joanna - 3B Wypartowicz B - 3B op. mgr B. Szczęch Głuc Joanna - 2C op. mgr T. Talaga Nowak Katarzyna - 1C op. mgr B. Wierzbicka |
LAUREATKA Pająk Joanna - 3B op. mgr B. Szczęch ------------------------------ Głuc Joanna - 2C op. mgr T. Talaga Nowak Katarzyna - 1C op. mgr B. Wierzbicka |
Matematyka |
------------------------------- |
------------------------------ |
Fizyka |
------------------------------ |
------------------------------ |
Historia |
------------------------------ |
------------------------------ |
Biologia |
Marek Kachnic - 3C Bogumiła Nieciąg - 3B Jolanta Nieckula - 2C Daria Łabędź - 3D Emilia Sala - 2C op. mgr B. Szczerba |
LAUREACI
Marek Kachnic - 3C Bogumiła Nieciąg - 3B op. mgr B. Szczerba |
Geografia |
Bogumiła Nieciąg - 3B Marek Kachnic - 3C op. mgr S. Głowacz |
--------------------------- |
Chemia |
Marek Kachnic - 3C op. mgr inż. G. Bukowska |
Marek Kachnic - 3C op. mgr inż. G. Bukowska |
J. angielski |
------------------------------ |
---------------------------- |
Język niemiecki |
Krzysztof Głuc - 3C op. mgr M. Goryl |
Krzysztof Głuc - 3C op. mgr M. Goryl |
Informatyka |
Krystian Dróżdż op. mgr R. Nowak |
---------------------------- |
Konkurs biblijny |
Chromy Emilia - 3A Gabryś Natalia - 1A Jancarczyk Natalia - 2B Kawa Radosław - 3B Nieckula Kinga - 2B Polak Sylwia - 2A op. mgr M. Zieliński |
LAUREACI Polak Sylwia - 2A op. mgr M. Zieliński |
Wiedza o społecz. |
Joanna Pająk - 3B Mikołaj Głowacz - 2A Marek Kachnic - 3C Krystian Dróżdż - 3C Martyna Ryszawy - 3C op. mgr S. Lasek |
LAUREATKA Joanna Pająk - 3B op. mgr S. Lasek |
Konkurs Wiedzy o Teatrze | ------------------------------ | ------------------------------- |
OSIĄGNIĘCIA - 2015/2016
IV Powiatowy Konkurs Geograficzny
"Szlak Architektury Drewnianej Małopolski"
3 miejsce - zespół: Bogumiła Nieciąg 2B, Sylwia Skorut 3B, Martyna Pieczara 3E
op. mgr Małgorzata Chorąży
Powiatowy Konkurs Plastyczny
" W trosce o nasze bezpieczeństwo"
1 miejsce - Daria Łabędź - 2D, wyróżnienie - Martyna Pieczara -3E
op. mgr Elżbieta Trzop
Międzygimnazjalny konkrs j. niemieckiego
"Herzlich wilkommen in Ostereich"
1 miejsce - zespół z Gimnazjum w Budzowie
op. mgr Małgorzata Goryl
XV Miedzygimnazjalny Turniej " Sekrety Sztuki "
1 - miejsce - Gimnazjum w Budzowie
op. mgr Elżbieta Trzop
Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych
" Babiogórskie Podłazy"
3 miejsce - Gimnazjum w Budzowie
op. mgr Elżbieta Trzop
Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii
- Nieckula Jolanta - 1C
op. mgr Anna Dobosz
" Wolni od narkotyków - Kreatywni w życiu"
2 miejsce - Julia Burliga (1B)
3 miejsce - Daria Łabędź (2D)
5 miejsce - Emilia Gaura (3B)
Wyróżnienie specjalne - Grzegorz Stanaszek (2C)
op. mgr Magdalena Żmudka
Powiatowy konkurs Literacki - "Podbabiogórskie opowieści"
3 miejsce - Kamil Chromy (3B)
op. mgr Barbara Wierzbicka
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Profilaktyka chorób nowotworowych układu pokarmowego"
2 miejsce - Aleksandra Madejczyk
3 miejsce - Daria Łabędź
wyróżnienie - Julia Burliga
op. mgr Elżbieta Trzop
Miedzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckigo "Deutschfan"
1 miejsce zespół w składzie: Marek Kachnic (2C), Martyna Ryszawy (2C), Konrad Nieckula (2C).
2 miejsce zespół w składzie: Dominika Mlak (3D), Agnieszka Kunas (3D), Krzysztof Głuc (2C)
op. mgr Małgorzata Goryl
VIII Festiwaal Pieśni Patriotycznej
II miejsce - Zespół Wokalno- Muzyczny
II miejsce - Wiktoria Chorąży
op. mgr Elżbieta Trzop.
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY REGIONALNEJ " W CIENIU JODEŁ I ŚWIERKÓW"
I miejsce - Weronika Moskała
op. mgr Teresa Talaga
VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ŚW. JANIE PAWLE II
I miejsce - Karolina Ceremuga - 3E
Agata Ceremuga - 1C
Marzena Pająk - 1D
op. ks. mgr Bolesław Żmuda